Chainring Shimano FC-3503 Sora 9-Speed 39T D Black
Y1NC98010
Description
Chainring Shimano FC-3503 Sora 39T D Black
Genuine Shimano Sora chainring to suit Shimanao FC-3503 crankset with 50-39-30T chainring combination.
Specifications
| SKU | 210000000742 |
| Barcode # | 4524667932130 |
| Brand | SHIMANO |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.241m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.343m |
| Shipping Cubic | 0.008300000m3 |
| Unit Of Measure | EACH |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought ...
$15.00
or 4 payments of $3.75 with
Info
M-Wave Rotterdam Shoulder Frame Bag
$8.00 $7.00
or 4 payments of $1.75 with
Info
Ventura Gloves - For Children - Youths Lycra
More From This Category
$25.00
or 4 payments of $6.25 with
Info
Chainring Shimano FC-4503 Tiagra 9-Speed 30T
$25.00
or 4 payments of $6.25 with
Info
Chainring Shimano FC-M770 Deore XT 9-Speed 22T Black
$35.00
or 4 payments of $8.75 with
Info
Chainring Shimano FC-M510 Deore 9-Speed 32T Silver
$75.00
or 4 payments of $18.75 with
Info
Chainring Shimano FC-4550-S Tiagra 9-Speed 50T Silver
$32.00
or 4 payments of $8.00 with
Info
Chainring Shimano FC-M590 Deore 9-Speed 36T Black
$35.00
or 4 payments of $8.75 with
Info
Chainring Shimano FC-3550 Sora 9-Speed 34T Black
$175.00
or 4 payments of $43.75 with
Info
Chainring Shimano FC-M960 XTR 9-Speed 32T
$45.00
or 4 payments of $11.25 with
Info

