Zoom Barends Alloy 3D - Black
Description
Zoom cockpit products are the world renowned for their price to weight ratio, Forged Short One Piece Barend With Outer Clamp For 22.2MM. Black.
- Black Anodized Bar End
- One Piece Short Type With Clamp
- 3D Forged Alloy
- Bar Bore: 22.2 mm
- Diameter: 22.2 mm
- With Zoom Logo
Specifications
| SKU | 408152 |
| Barcode # | 9324184041637 |
| Brand | The Bicycle Depot |
| Shipping Weight | 0.1290kg |
| Shipping Width | 0.360m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Shipping Cubic | 0.000516000m3 |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought ...
$29.95
or 4 payments of $7.49 with
Info
Bicycle Cable Loop Key Lock 1.25M x 10MM Patented Loop Lock Design CCM Brand
$6.00
or 4 payments of $1.50 with
Info
Bike Lock Cable 15Mmx850Mm With Two Keys Bulk Packed In Polybag
$89.00
or 4 payments of $22.25 with
Info
Mammacangura Front Child Bicycle Carrier Model Freccia W/Sportfix
More From This Category
$45.00
or 4 payments of $11.25 with
Info


