Bartape Bikelane Vintage Vinyl Black
2710
Description
Bikelane Vintage Vinyl Black Bartape
Specifications
| SKU | 210000000032 |
| Barcode # | 9339506007338 |
| Brand | BIKELANE |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.241m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.343m |
| Shipping Cubic | 0.008300000m3 |
| Unit Of Measure | EACH |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought ...
$799.00 $649.00
or 4 payments of $162.25 with
Info
KHE SILENCER LT 2022-23 20 inch BMX only 9.9kg
More From This Category
$30.00
or 4 payments of $7.50 with
Info
Zoom Handlebar Mtb Alloy - Matt Black
$50.00
or 4 payments of $12.50 with
Info
Stem Ahead Zoom Alloy 1-1/8 100mm
$25.00
or 4 payments of $6.25 with
Info
Velo 135Mm/92Mm Ergogel D3 Lock Grips
$29.00
or 4 payments of $7.25 with
Info

