Campagnolo Athena Rear Derailleur Short Cage Black
RD12-ATB1
Description
Campagnolo Athena Rear Derailleur Short Cage Black
Genuine 'Made-in-Italy' quality, the retro-style Athena short cage rear derailleur fits nicely with11-speed Campagnolo drivetrains.
Specifications
| SKU | 210000000952 |
| Barcode # | 8004995860870 |
| Brand | CAMPAGNOLO |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.241m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.343m |
| Shipping Cubic | 0.684000000m3 |
| Unit Of Measure | EACH |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought ...
$10.00
or 4 payments of $2.50 with
Info
Waterbottle Alloy 500Ml Silver/Black
More From This Category
$55.00
or 4 payments of $13.75 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH110
$60.00
or 4 payments of $15.00 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH20
$199.00
or 4 payments of $49.75 with
Info
Shimano Deore XT Rear Derailleur RD-M786 Shadow+ Long Cage 10-speed - Black
$80.00
or 4 payments of $20.00 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH26
$75.00
or 4 payments of $18.75 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH429
$65.00
or 4 payments of $16.25 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH10
$50.00
or 4 payments of $12.50 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH25/52
$70.00
or 4 payments of $17.50 with
Info


