Cassette Shimano CS-HG50 7-Speed 12-21
ICSHG507221
Description
Cassette Shimano CS-HG50 7-Speed 12-21
Specifications
| SKU | 210000000552 |
| Barcode # | 4524667014089 |
| Brand | SHIMANO |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.241m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.343m |
| Shipping Cubic | 0.008300000m3 |
| Unit Of Measure | EACH |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought ...
$229.00
or 4 payments of $57.25 with
Info
M-Wave Bag Rear Pannier Waterproof Montreal
$9.00 $3.00
or 4 payments of $0.75 with
Info
Via Velo bike tube Universal 26 x 1.50 / 1.75 35mm Schrader (CAR VALVE)
$45.00
or 4 payments of $11.25 with
Info
Cassette Sunrace 7-Speed 11-24
More From This Category
$45.00
or 4 payments of $11.25 with
Info
Cassette Sunrace 7-Speed 11-24
$35.00
or 4 payments of $8.75 with
Info
Cassette Shimano CS-HG200-7 7-Speed 12-28
$9.99 $6.00
or 4 payments of $1.50 with
Info
Spacer Alloy For Mounting 7 Sp. Cassettes To 8/9/10 Speed
$60.00
or 4 payments of $15.00 with
Info
Cassette Shimano CS-HG50 7-Speed 13-34
$35.00 $19.95
or 4 payments of $4.99 with
Info


