Cassette Shimano CS-HG51-8 8-Speed 11-28
ECSHG518128
Description
Cassette Shimano CS-HG51-8 8-Speed 11-28
Specifications
| SKU | 210000000559 |
| Barcode # | 4524667675693 |
| Brand | SHIMANO |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.241m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.343m |
| Shipping Cubic | 0.008300000m3 |
| Unit Of Measure | EACH |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought ...
$69.00 $29.95
or 4 payments of $7.49 with
Info
M-Wave F 720 Folding Foldable Bicycle Key Lock 72cm
$27.50 $21.95
or 4 payments of $5.49 with
Info
Wire Bike Basket Front or Rear with Hanging Hooks
More From This Category
$65.00
or 4 payments of $16.25 with
Info
Cassette Shimano CS-HG51-8 8-Speed 11-30
$65.00
or 4 payments of $16.25 with
Info
Cassette Shimano CS-HG50 8-Speed 12-23
$65.00
or 4 payments of $16.25 with
Info
Cassette Shimano CS-HG41 8-Speed 11-34
$65.00
or 4 payments of $16.25 with
Info
Cassette Shimano CS-HG51-8 8-Speed 11-32
$65.00
or 4 payments of $16.25 with
Info
Cassette Shimano CS-HG50 8-Speed 13-26
$9.99 $6.00
or 4 payments of $1.50 with
Info
Spacer Alloy For Mounting 7 Sp. Cassettes To 8/9/10 Speed
$65.00
or 4 payments of $16.25 with
Info
Cassette Shimano CS-HG50 8-Speed 12-21
$79.00 $65.00
or 4 payments of $16.25 with
Info

