Chainring SRAM 10-Speed V2 39T
SR116215197010
Description
Chainring SRAM 10-Speed V2 39T
Specifications
| SKU | 210000000759 |
| Barcode # | 710845665875 |
| Brand | SRAM |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.220m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.003900000m3 |
| Unit Of Measure | Each |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$38.01
or 4 payments of $9.50 with
Info
Chainring Shimano FC-4603 10-Speed 39T Tiagra for Triple
$95.00
or 4 payments of $23.75 with
Info
Chainring Shimano FC-4700 10-Speed 52T Tiagra
$48.00
or 4 payments of $12.00 with
Info
Chainring Shimano FC-M670 SLX 42T 10-Speed
$55.00
or 4 payments of $13.75 with
Info
Chainring Shimano FC-M590-10 Deore 10-Speed 42T
$75.00
or 4 payments of $18.75 with
Info
Chainring Shimano FC-4600 10-Speed 52T Tiagra
$35.00
or 4 payments of $8.75 with
Info
Chainring Shimano FC-4700 10-Speed 36T Tiagra
$165.00
or 4 payments of $41.25 with
Info
Chainring SRAM Red 10-Speed 53T
$95.00
or 4 payments of $23.75 with
Info
