META CNC DERAILLEUR HANGER - Model 181, Material 6061 T651 Aviation Aluminum, CNC Machined, Silver, COLNAGO
MH181
Description
META CNC DERAILLEUR HANGER
-
Model 181,
-
Material 6061 T651 Aviation Aluminium,
-
CNC Machined,
-
Silver,
-
suit COLNAGO
Specifications
| SKU | MH181 |
| Barcode # | MH181 |
| Brand | Bicycle Parts Wholesale |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.230m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.001725000m3 |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought ...
$6.00
or 4 payments of $1.50 with
Info
Bike Lock Cable 15Mmx850Mm With Two Keys Bulk Packed In Polybag
$89.00
or 4 payments of $22.25 with
Info
