PRO Hex Key Set 2-10mm
PRTL0037
Description
PRO Hex Key Set 2-10mm
Specifications
| SKU | 210000001848 |
| Barcode # | 8717009339957 |
| Brand | PRO |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.241m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.343m |
| Shipping Cubic | 0.008300000m3 |
| Unit Of Measure | EACH |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought ...
$49.00 $19.95
or 4 payments of $4.99 with
Info
TBD Bike TUBE 12-1/2 x 2-1/4 Schrader (CAR VALVE 40MM) Pack of 5 TUBEs
$75.00
or 4 payments of $18.75 with
Info
Handlebar Road PRO LT Compact 31.8x44cm
$40.00
or 4 payments of $10.00 with
Info
Bottom Bracket Shimano BB-UN300 68x117.5mm (Crank bolts NOT included)
More From This Category
$25.00
or 4 payments of $6.25 with
Info
Park Tool Four-Sided Spoke Key Black SW-40
$25.00
or 4 payments of $6.25 with
Info
Park Tool Four-Sided Spoke Key Red SW-42
$40.00
or 4 payments of $10.00 with
Info
BBB Cassette Lockring Remover for Campagnolo
$45.00
or 4 payments of $11.25 with
Info


