Rimtape Nylon 26x12mm Red (Pack of 2)
4679A
Description
Rim Tape Nylon 26x12mm Red (Pack of 2)
Specifications
| SKU | 210000001539 |
| Barcode # | 20028626 |
| Brand | Jogon-Pak |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.241m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.343m |
| Shipping Cubic | 0.008300000m3 |
| Unit Of Measure | EACH |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$65.00
or 4 payments of $16.25 with
Info
Crankset Shimano FC-M311 7/8 Speed 22/32/42 170mm Silver
$25.00
or 4 payments of $6.25 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH76/100
$9.00
or 4 payments of $2.25 with
Info
Mighty Rim Tape Self-Adhesive 16Mm Red
$29.00
or 4 payments of $7.25 with
Info
Velo Saddle BMX, 120mm x 265mm, Vinyl Top, BLACK.
$70.00
or 4 payments of $17.50 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH148
$45.00
or 4 payments of $11.25 with
Info
Pump Floor Hp Alloy 160Psi W/ Guage Polished 5-In-1 Patented Pump Head Via Velo Brand
$15.00
or 4 payments of $3.75 with
Info




