Rimtape Nylon 26x22 Blue (Pack of 2)
4979B
Description
Rim Tape Nylon 26x22 Blue (Pack of 2)
Specifications
| SKU | 210000001540 |
| Barcode # | 9339506032255 |
| Brand | Jogon-Pak |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.241m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.343m |
| Shipping Cubic | 0.008300000m3 |
| Unit Of Measure | EACH |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$220.00
or 4 payments of $55.00 with
Info
Promax Inner Brake Cables Stainless Suit Mtb
$135.00
or 4 payments of $33.75 with
Info
Shimano Rear Derailleur Deore RD-M6000-SGS 10-Speed Long Cage
$45.00
or 4 payments of $11.25 with
Info
Tyre 29X2.1 Panaracer Comet Hardpack Wire Bead Black
$70.00
or 4 payments of $17.50 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH112
$65.00
or 4 payments of $16.25 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH57
$5.00
or 4 payments of $1.25 with
Info
Luft CO2 Replacement Cartridge 16Gram
$135.00
or 4 payments of $33.75 with
Info
SRAM Rear Derailleur GX Type 2.1 2x10-Speed Medium Cage
$79.00
or 4 payments of $19.75 with
Info



