Shimano Di2 Electric Wire EW-SD50 750mm
IEWSD50L75
Description
Shimano Di2 Electric Wire EW-SD50 750mm
Specifications
| SKU | 210000000438 |
| Barcode # | 4524667828150 |
| Brand | SHIMANO |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.241m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.343m |
| Shipping Cubic | 0.008300000m3 |
| Unit Of Measure | EACH |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought ...
More From This Category
$65.00
or 4 payments of $16.25 with
Info
Shimano Di2 Electric Wire EW-SD50 1400mm
$20.00 $15.00
or 4 payments of $3.75 with
Info
KHE AFFIX Rotor Cable Extra Long For V-Brakes
$199.00
or 4 payments of $49.75 with
Info
Shimano Dura-Ace Di2 Junction Unit (A) SM-EW90-a
$45.00
or 4 payments of $11.25 with
Info
Shimano Di2 Electric Wire EW-SD50 650mm
$1.00
or 4 payments of $0.25 with
Info
Promax Cable Inner Brake Universal Ends
$55.00
or 4 payments of $13.75 with
Info
Shimano Di2 Electric Wire EW-SD50 800mm
$55.00
or 4 payments of $13.75 with
Info
Shimano Di2 Electric Wire EW-SD50 700mm
$40.00
or 4 payments of $10.00 with
Info


