Shimano Inner Chainring FC-MT610 12s 96mm-PCD 32T Black
Y0K432000
Description
Shimano Product: Shimano Inner Chainring FC-MT610 12s 96mm-PCD 32T Black
This genuine Shimano component is designed for reliability and performance. Whether you're upgrading or replacing, this part ensures smooth operation and compatibility with Shimano systems.
- Part Number: Y0K432000
- Category: Shimano Bicycle Component
- Use: OEM replacement or performance upgrade
- Compatibility: Refer to product manual or Shimano specifications
Specifications
| SKU | Y0K432000 |
| Model # | Y0K432000 |
| Barcode # | 4550170530990 |
| Brand | SHIMANO |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.240m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.340m |
| Shipping Cubic | 0.008160000m3 |
| Unit Of Measure | EACH |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought ...
$60.00
or 4 payments of $15.00 with
Info
Velo Saddle Wide Channel White 270 mm X 175 mm 360 Grams. Mens Seat.
$9.00
or 4 payments of $2.25 with
Info
Mighty Waterbottle Transparent Plastic 700Ml Clear/White
More From This Category
$225.01
or 4 payments of $56.25 with
Info
Chainring Shimano FC-6800 11-Speed 50T For 50-34T
$25.00
or 4 payments of $6.25 with
Info
Chainring Shimano FC-R7000 Shimano 11-Speed 39T
$35.00
or 4 payments of $8.75 with
Info
Chainring Shimano FC-5800 11-Speed 39T for 53-39T Black
$115.00
or 4 payments of $28.75 with
Info
Chainring Shimano SM-CRM85 Deore XT 12-Speed 36T
$130.00
or 4 payments of $32.50 with
Info
Shimano Deore XT Chainring SM-CRM81 1x11speed 96mm-PCD 30T
$35.00
or 4 payments of $8.75 with
Info
Chainring Shimano FC-5800 11-Speed 34T for 50-34T Silver
$100.00
or 4 payments of $25.00 with
Info
Shimano Inner Chainring FC-MT610 12s 96mm-PCD 34T Black
$130.00
or 4 payments of $32.50 with
Info

