Shimano Rear Derailleur RD-R7000-SS 11-Speed Short Cage Black
IRDR7000SSL
Description
Shimano Rear Derailleur RD-R7000-SS Short Cage Black
Specifications
| SKU | 210000000958 |
| Barcode # | 4524667871132 |
| Brand | SHIMANO |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.241m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.343m |
| Shipping Cubic | 0.008300000m3 |
| Unit Of Measure | EACH |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$70.00
or 4 payments of $17.50 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH120
$68.00
or 4 payments of $17.00 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH22
$70.00
or 4 payments of $17.50 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH185
$25.00
or 4 payments of $6.25 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH76/100
$85.00
or 4 payments of $21.25 with
Info
Shimano Front Derailleur FD-R770 10-Speed 31.8 Clamp for Flat-Bar Shifter To Roa
$70.00
or 4 payments of $17.50 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH86
$199.00
or 4 payments of $49.75 with
Info
Shimano Dura-Ace Di2 Junction Unit (A) SM-EW90-a
$70.00
or 4 payments of $17.50 with
Info

