Tranz X Waterbottle Cage Alloy
Description
Quality Hydration products will keep you pedaling on the long epic ride.
- Bottlecage
- Alloy
- White or Black
- With O-Stand Logo
- W/Screws
- 52 G
Specifications
| SKU | 7586 |
| Barcode # | 9324187199830 |
| Brand | The Bicycle Depot |
| Shipping Weight | 0.1190kg |
| Shipping Width | 0.360m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Shipping Cubic | 0.000828000m3 |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought ...
$19.95 $12.95
or 4 payments of $3.24 with
Info
Bicycle Mirror 3D 50mm Universal fits H/Bar, H/Bar Stem and Bar End
More From This Category
$9.99 $5.99
or 4 payments of $1.50 with
Info
Waterbottle Cage Alloy 6mm with Bottle Protection Knob Silver
$27.50
or 4 payments of $6.88 with
Info
Pro Bottle Cage for Left Side Bottle Exit
$69.00
or 4 payments of $17.25 with
Info
Mighty Full Carbon Bicycle Bottle Cage Black
$9.99 $5.99
or 4 payments of $1.50 with
Info
Waterbottle Cage Alloy 6mm with Bottle Protection Knob Black
$15.00
or 4 payments of $3.75 with
Info
M-Wave Waterbottle Cage Plastic W/Turnable Clamp
$25.00
or 4 payments of $6.25 with
Info
PRO Bottle Cage Pro Alloy Black/White
$7.00 $4.99
or 4 payments of $1.25 with
Info

