Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH176
WMDH-176
Description
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH176
Specifications
| SKU | 210000001243 |
| Barcode # | 836572009574 |
| Brand | WHEELS MANUFACTURING |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.241m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.343m |
| Unit Of Measure | EACH |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$65.00
or 4 payments of $16.25 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH58
$65.00
or 4 payments of $16.25 with
Info
Derailleur Rear Shimano RD-M360 SGS 7/8 Speed Long Cage
$60.00
or 4 payments of $15.00 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH07
$135.00
or 4 payments of $33.75 with
Info
SRAM Rear Derailleur GX Type 2.1 2x10-Speed Medium Cage
$19.95
or 4 payments of $4.99 with
Info
Pulley Wheel Set Shimano RD-M7000-11 SET SLX
$35.00
or 4 payments of $8.75 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH46
$65.00
or 4 payments of $16.25 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH03
$70.00
or 4 payments of $17.50 with
Info

