Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH59
WMDH-059
Description
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH59
Specifications
| SKU | 210000001192 |
| Barcode # | 20030797 |
| Brand | WHEELS MANUFACTURING |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Shipping Cubic | 0.001500000m3 |
| Unit Of Measure | Each |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$35.00
or 4 payments of $8.75 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH47
$70.00
or 4 payments of $17.50 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH138
$68.00
or 4 payments of $17.00 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH22
$80.00
or 4 payments of $20.00 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH26
$70.00
or 4 payments of $17.50 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH112
$70.00
or 4 payments of $17.50 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH148
$60.00
or 4 payments of $15.00 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH17
$55.00
or 4 payments of $13.75 with
Info
