Zoom Barends Alloy 3D - Silver
Description
Zoom cockpit products are the world renowned for their price to weight ratio, Forged Short One Piece Barend With Outer Clamp For 22.2MM Silver
- Silver Anodized Bar End
- One Piece Short Type With Clamp
- 3D Forged Alloy
- Bar Bore: 22.2 mm
- Diameter: 22.2 mm
- With Zoom Logo
- Net Weight: 150 Grams / Pair
Specifications
| SKU | 408153 |
| Barcode # | 9324184041644 |
| Brand | The Bicycle Depot |
| Shipping Weight | 0.1340kg |
| Shipping Width | 0.360m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Shipping Cubic | 0.000536000m3 |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought ...
$89.00
or 4 payments of $22.25 with
Info
Mammacangura Front Child Bicycle Carrier Model Freccia W/Sportfix
$799.00 $649.00
or 4 payments of $162.25 with
Info
KHE SILENCER LT 2022-23 20 inch BMX only 9.9kg
$115.01
or 4 payments of $28.75 with
Info
Chain Shimano CN-E8000-11 11-Speed for Steps/E-Bike (Quick-Link Included)
More From This Category
$45.00
or 4 payments of $11.25 with
Info




