Bicycle Bell Childrens Assorted Design
Description
Ventura urban items such as our bells, kickstands, baskets and storage units keep commuters happy, (Price is for Single Bell)
Bell 54 Mm Base And Top Part Made Of Steel Base Part Black Colour Clamp Silver Colour Left Hand Pushing Assorted Colours: Blue Top With Design Dug Blue Top With Design Night Sky Green Top With Design Turtle Green Top With Design Mouse Red Top With Design Elephant Red Top With Design Turtle On UnicycleWhite Top With Design BeeWhite Top With Design SweetWhite Top With Design Elephant FootballBlack Top With Design I Love My BikeYellow Top With Design SmilyYellow Top With Design Mouse Cycling
Specifications
| SKU | 420113 |
| Barcode # | 9324184112108 |
| Brand | The Bicycle Depot |
| Shipping Weight | 0.0860kg |
| Shipping Width | 0.360m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Shipping Cubic | 0.000344000m3 |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought ...
$19.00
or 4 payments of $4.75 with
Info
Beto Mini Pump Beto Plastic Mini 2-Stage
$35.00
or 4 payments of $8.75 with
Info
Chainring Shimano FC-5800 11-Speed 36T Black
$35.00
or 4 payments of $8.75 with
Info
Disc Brake Pads G04S Metal With Spring (1 Pair)
More From This Category
$25.00
or 4 payments of $6.25 with
Info
Bicycle M-Wave Electro Road Bike Bell
$3.00
or 4 payments of $0.75 with
Info

