Disc Brake Pads G04S Metal With Spring (1 Pair)
Y8MY98010
Description
Disc Brake Pads G04S Metal With Spring (1 Pair)
Specifications
| SKU | 210000002410 |
| Barcode # | 4524667677116 |
| Brand | SHIMANO |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.241m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.343m |
| Shipping Cubic | 0.008300000m3 |
| Unit Of Measure | EACH |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought ...
$35.00
or 4 payments of $8.75 with
Info
Chainring Shimano FC-5800 11-Speed 36T Black
$55.00
or 4 payments of $13.75 with
Info
Shimano Di2 Electric Wire EW-SD50 700mm
More From This Category
$22.00
or 4 payments of $5.50 with
Info
Shimano Disc Brake Pads L05A-RF Resin With Fins (1 Pair)
$30.00
or 4 payments of $7.50 with
Info
Brake Pads Koolstop Pro Max 4mm/4mm 2010 KS-D721
$45.00
or 4 payments of $11.25 with
Info
Brake Levers Shimano Alivio BL-T4000 For V-Brake Black
$30.00
or 4 payments of $7.50 with
Info
Disc Brake Pads Shimano K05Ti Resin
$45.00
or 4 payments of $11.25 with
Info

