Brake Cable Inner Shimano Tandem Road 3500mm Stainless
Y80035014
Description
Brake Cable Inner Shimano Tandem Road 3500mm Stainless
Specifications
| SKU | 210000000426 |
| Barcode # | 4524667211723 |
| Brand | SHIMANO |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.241m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.343m |
| Shipping Cubic | 0.008300000m3 |
| Unit Of Measure | EACH |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought ...
$15.00
or 4 payments of $3.75 with
Info
M-Wave Rotterdam Shoulder Frame Bag
$8.00 $7.00
or 4 payments of $1.75 with
Info
Ventura Gloves - For Children - Youths Lycra
More From This Category
$40.00
or 4 payments of $10.00 with
Info
Brake Cable Set Shimano MTB Black
$225.00
or 4 payments of $56.25 with
Info
Promax Inner Brake Cables Stainless For Road
$65.00
or 4 payments of $16.25 with
Info
Shimano Di2 Electric Wire EW-SD50 1200mm
$55.00
or 4 payments of $13.75 with
Info
Shimano Di2 Electric Wire EW-SD50 800mm
$55.00
or 4 payments of $13.75 with
Info
Shimano Di2 Electric Wire EW-SD50 700mm
$45.00
or 4 payments of $11.25 with
Info
Shimano Di2 Electric Wire EW-SD50 750mm
$30.00
or 4 payments of $7.50 with
Info
Shimano Gear Inner Cable Dura-Ace Polymer 2100mm
$20.00 $15.00
or 4 payments of $3.75 with
Info


