Brake Pads Jagwire Dilopho V-Brake
DILOPHOV
Description
Brake Pads Jagwire Dilopho V-Brake
Specifications
| SKU | 210000002691 |
| Barcode # | 4715910004982 |
| Brand | PRO |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.241m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.343m |
| Shipping Cubic | 0.008300000m3 |
| Unit Of Measure | EACH |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought ...
$229.00
or 4 payments of $57.25 with
Info
M-Wave Bag Rear Pannier Waterproof Montreal
$9.00 $3.00
or 4 payments of $0.75 with
Info
Via Velo bike tube Universal 26 x 1.50 / 1.75 35mm Schrader (CAR VALVE)
More From This Category
$38.01
or 4 payments of $9.50 with
Info
SRAM/Avid Disc Brake Pads Guide/Trail Organic/Steel (1 Pair)
$90.00
or 4 payments of $22.50 with
Info
Promax Outer Casing For Brake Cables 2P Teflon For 1.6-2.0MM Brake 30M Roll In Display Box.
$32.00
or 4 payments of $8.00 with
Info
SRAM/Avid Disc Brake Pads for BB5 Organic/Steel (1 Pair)
$30.00
or 4 payments of $7.50 with
Info
Disc Brake Pads Shimano K05Ti Resin
$25.00
or 4 payments of $6.25 with
Info
Shimano Disc Brake Pads BR-MT400 B03S Resin (1 Pair)
$35.00
or 4 payments of $8.75 with
Info


