Chainring Shimano FC-M670 SLX 42T 10-Speed
Y1N998060
Description
Chainring Shimano FC-M670 SLX 42T 10-Speed
Shimano ID: WP-Y1N998060
- Front chainring type: Triple
- Chainring 42T (AE for 42-32-24T)
COMPATIBLE SERIES
SLX M670 Series
PRODUCT SPECIFICATIONS
| MODEL NO | WP-Y1N998060 |
|---|---|
| SERIES | SLX M670 Series |
| Chain Ring Type | 42T |
| Speed | 10-speed |
Specifications
| SKU | 210000002443 |
| Barcode # | 4524667932642 |
| Brand | SHIMANO |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.241m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.343m |
| Shipping Cubic | 0.008300000m3 |
| Unit Of Measure | EACH |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought ...
More From This Category
$38.01
or 4 payments of $9.50 with
Info
Chainring Shimano FC-4603 10-Speed 39T Tiagra for Triple
$95.00
or 4 payments of $23.75 with
Info
Chainring Shimano FC-4700 10-Speed 52T Tiagra
$55.00
or 4 payments of $13.75 with
Info
Chainring Shimano FC-M590-10 Deore 10-Speed 42T
$75.00
or 4 payments of $18.75 with
Info
Chainring Shimano FC-4600 10-Speed 52T Tiagra
$35.00
or 4 payments of $8.75 with
Info
Chainring Shimano FC-4700 10-Speed 36T Tiagra
$165.00
or 4 payments of $41.25 with
Info
Chainring SRAM Red 10-Speed 53T
$95.00
or 4 payments of $23.75 with
Info
Chainring SRAM 10-Speed V2 50T
$35.00
or 4 payments of $8.75 with
Info
