Chainring SRAM Red 10-Speed 53T
SR11621598000
Description
Chainring SRAM Red 10-Speed 53T
Specifications
| SKU | 210000000757 |
| Barcode # | 710845665813 |
| Brand | SRAM |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.220m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.003900000m3 |
| Unit Of Measure | Each |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought ...
$17.50
or 4 payments of $4.38 with
Info
Tail Light Flashing Battery-type (2 x AAA batteries included)
More From This Category
$35.00
or 4 payments of $8.75 with
Info
Chainring Shimano FC-6700 10-Speed 39T Ultegra Silver
$215.00
or 4 payments of $53.75 with
Info
Chainring Shimano FC-6750 Ultegra 10-Speed 50T Silver
$85.00
or 4 payments of $21.25 with
Info
Chainring SRAM 10-Speed V4 53T
$40.00
or 4 payments of $10.00 with
Info
Chainring SRAM 10-Speed V1 34T
$95.00
or 4 payments of $23.75 with
Info
Chainring Shimano FC-4700 10-Speed 52T Tiagra
$215.00
or 4 payments of $53.75 with
Info
Chainring Shimano FC-6700 10-Speed 53T Ultegra Silver
$38.01
or 4 payments of $9.50 with
Info
Chainring Shimano FC-4603 10-Speed 39T Tiagra for Triple
$75.00
or 4 payments of $18.75 with
Info
