Headstem X-TASY 6°x25.4x110mm Black Reversible
1053X
Description
NB: Appearance of actual item may vary slightly from above image.
Headstem X-TASY 6°x25.4x110mm Black Reversible
Specifications
| SKU | 210000001336 |
| Barcode # | 9339506019416 |
| Brand | XTASY |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.241m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.343m |
| Shipping Cubic | 0.008300000m3 |
| Unit Of Measure | EACH |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought ...
More From This Category
$75.00
or 4 payments of $18.75 with
Info
Headstem PRO LT 6°x31.8x80mm Reversible Black
$65.00
or 4 payments of $16.25 with
Info
Headstem PRO LT 6°x31.8x110mm Reversible Black
$65.00
or 4 payments of $16.25 with
Info
Headstem PRO LT 17°x31.8x90mm Reversible Black
$65.00
or 4 payments of $16.25 with
Info
Headstem PRO LT 17°x31.8x80mm Reversible Black
$45.00
or 4 payments of $11.25 with
Info
Headstem PRO LT 6°x26.0x120mm Reversible Black
$65.00
or 4 payments of $16.25 with
Info
Headstem PRO LT 17°x31.8x100mm Reversible Black
$65.00
or 4 payments of $16.25 with
Info
Headstem PRO LT 6°x31.8x60mm Reversible Black
$65.00
or 4 payments of $16.25 with
Info

