PRO Seatpost Clamp 28.6mm Quick Release
PR900111
Description
PRO Seatpost Clamp 28.6mm Quick Release
Specifications
| SKU | 210000001666 |
| Barcode # | 8717009098397 |
| Brand | PRO |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.241m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.343m |
| Shipping Cubic | 0.008300000m3 |
| Unit Of Measure | EACH |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought ...
$49.00 $19.95
or 4 payments of $4.99 with
Info
TBD Bike TUBE 27 x 1-1/4 40mm Schrader (STANDARD VALVE) Pack of 5 TUBEs
More From This Category
$55.00
or 4 payments of $13.75 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH110
$38.01
or 4 payments of $9.50 with
Info
SRAM/Avid Disc Brake Pads Guide/Trail Organic/Steel (1 Pair)
$25.00
or 4 payments of $6.25 with
Info
Shimano Disc Brake Mount Adaptor 160mm Rear Flat Mount
$65.00
or 4 payments of $16.25 with
Info
Tyre Mitas Flash Stopthorn 700x40
$60.00
or 4 payments of $15.00 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH20
$199.00
or 4 payments of $49.75 with
Info



