Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH146
WMDH-146
Description
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH146
Specifications
| SKU | 210000001233 |
| Barcode # | 836572006825 |
| Brand | WHEELS MANUFACTURING |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.241m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.343m |
| Unit Of Measure | EACH |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$35.00
or 4 payments of $8.75 with
Info
Pulley Wheel Set Shimano RD-M780/M781/M786/M773
$55.00
or 4 payments of $13.75 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH42
$70.00
or 4 payments of $17.50 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH234
$55.00
or 4 payments of $13.75 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH176
$25.00
or 4 payments of $6.25 with
Info
Derailleur Pulley Wheels Bikelane 11t
$70.00
or 4 payments of $17.50 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH174
$60.00
or 4 payments of $15.00 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH13
$19.95
or 4 payments of $4.99 with
Info

