Pulley Wheel Set Shimano RD-9000/9070 Dura-Ace
Y5Y898060
Description
Pulley Wheel Set Shimano RD-9000/9070 Dura-Ace

![]()
![]()
Specifications
| SKU | 210000001488 |
| Barcode # | 4524667320425 |
| Brand | SHIMANO |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.241m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.343m |
| Shipping Cubic | 0.008300000m3 |
| Unit Of Measure | EACH |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought ...
$720.00 $399.00
or 4 payments of $99.75 with
Info
Apollo Trace 10 Men's & Women's
More From This Category
$65.00
or 4 payments of $16.25 with
Info
Shimano Front Derailleur FD-R443 8-Speed Braze-On For Flatbar 3x8 Shifters
$125.00
or 4 payments of $31.25 with
Info
Shimano Rear Derailleur RD-R7000-GS 11-Speed Medium Cage Black
$125.00
or 4 payments of $31.25 with
Info
SRAM Rear Derailleur Rival 22 11-Speed Short Cage
$210.00
or 4 payments of $52.50 with
Info
SRAM Rear Derailleur GX 1x11-Speed Long Cage X-HORIZON
$135.00
or 4 payments of $33.75 with
Info
SRAM Rear Derailleur GX Type 2.1 2x10-Speed Medium Cage
$55.00
or 4 payments of $13.75 with
Info
SRAM Pulley Wheel Set for 2005/7 XO
$85.00
or 4 payments of $21.25 with
Info
Shimano Front Derailleur FD-R770 10-Speed 31.8 Clamp for Flat-Bar Shifter To Roa
$135.00
or 4 payments of $33.75 with
Info
