Q Rings Q52AT (36) BCD110x5 Outer Aero Black
RT/QR110/52AT
Description
Specifications
| SKU | 210000002862 |
| Barcode # | 8434366000459 |
| Brand | Rotor |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.241m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.343m |
| Shipping Cubic | 0.008000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought ...
$19.95 $8.99
or 4 payments of $2.25 with
Info
Bicycle Chain 1/2x3/32x116L 8-16-24 sp.W/Quick Connector CT830 Dark Silver/Brown
More From This Category
$99.00
or 4 payments of $24.75 with
Info
Shimano Inner Chainring FC-MT610 12s 96mm-PCD 32T Black
$75.00
or 4 payments of $18.75 with
Info
Chainring SRAM Red 11-Speed 34T Yaw
$115.00
or 4 payments of $28.75 with
Info
Chainring Shimano SM-CRM85 Deore XT 12-Speed 36T
$25.00
or 4 payments of $6.25 with
Info
Chainring Shimano FC-R7000 Shimano 11-Speed 39T
$30.00
or 4 payments of $7.50 with
Info
Chainring Shimano FC-R7000 Shimano 11-Speed 36T
$25.00
or 4 payments of $6.25 with
Info
Chainring Shimano FC-4503 Tiagra 9-Speed 30T
$130.00
or 4 payments of $32.50 with
Info
Shimano Deore XT Chainring SM-CRM81 1x11speed 96mm-PCD 30T
$225.01
or 4 payments of $56.25 with
Info

