Seatbag PRO Performance Medium
PRBA0072
Description
Seatbag PRO Performance Medium
Specifications
| SKU | 210000000015 |
| Barcode # | 8717009460002 |
| Brand | PRO |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.241m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.343m |
| Shipping Cubic | 0.008300000m3 |
| Unit Of Measure | EACH |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought ...
$15.95 $6.95
or 4 payments of $1.74 with
Info
Pedals Non Slip Ball Bearing 9/16 Inch
More From This Category
$15.00
or 4 payments of $3.75 with
Info
M-Wave Rotterdam Shoulder Frame Bag
$69.00
or 4 payments of $17.25 with
Info
M-Wave Amsterdam Triple Pannier Bag
$79.50 $49.50
or 4 payments of $12.38 with
Info
Nooyah Pannier Dry Bag Waterproof (One Bag Only)
$89.00
or 4 payments of $22.25 with
Info
M-Wave Bag For Handlebar Waterproof Ottawa
$49.00
or 4 payments of $12.25 with
Info



