SRAM/Avid Disc Brake Pads Guide/Trail Organic/Steel (1 Pair)
00.5318.003.004
Description
SRAM/Avid Disc Brake Pads Guide/Trail Organic/Steel (1 Pair)
Specifications
| SKU | 210000000386 |
| Barcode # | 710845760051 |
| Brand | SRAM |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.241m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.343m |
| Shipping Cubic | 0.008300000m3 |
| Unit Of Measure | EACH |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought ...
$65.00
or 4 payments of $16.25 with
Info
Tyre Mitas X-Road 700x33 Gravel Folding TR (Tubeless Ready)
More From This Category
$45.00
or 4 payments of $11.25 with
Info
Shimano Disc Brake Pads H03A With Spring (1 Pair)
$225.00
or 4 payments of $56.25 with
Info
Promax Inner Brake Cables Stainless For Road
$30.00
or 4 payments of $7.50 with
Info
Disc Brake Pads Shimano K05Ti Resin
$25.00
or 4 payments of $6.25 with
Info



