UNIOR Cassette Lock Ring Remover For 12mm Through-Axle
U1327
Description
UNIOR Cassette Lock Ring Remover For 12mm Through-Axle
Specifications
| SKU | 210000002681 |
| Barcode # | 3838909256153 |
| Brand | UNIOR |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.241m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.343m |
| Shipping Cubic | 0.008300000m3 |
| Unit Of Measure | EACH |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought ...
$6.00
or 4 payments of $1.50 with
Info
Bike Lock Cable 15Mmx850Mm With Two Keys Bulk Packed In Polybag
$25.00
or 4 payments of $6.25 with
Info
Park Tool Spoke Wrench SW-7.2 Triple
More From This Category
$25.00
or 4 payments of $6.25 with
Info
Park Tool Four-Sided Spoke Key Red SW-42
$40.00
or 4 payments of $10.00 with
Info
BBB Cassette Lockring Remover for Campagnolo
$40.00
or 4 payments of $10.00 with
Info
PRO Tool Torx Key Set T10-T50
$45.00
or 4 payments of $11.25 with
Info
