Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH02
WMDH-002
Description
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH02
Specifications
| SKU | 210000001154 |
| Barcode # | 836572000403 |
| Brand | WHEELS MANUFACTURING |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Shipping Cubic | 0.001500000m3 |
| Unit Of Measure | Each |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought ...
$45.00
or 4 payments of $11.25 with
Info
Tyre Mitas Flash APS 700x40
More From This Category
$60.00
or 4 payments of $15.00 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH20
$135.00
or 4 payments of $33.75 with
Info
SRAM Rear Derailleur GX Type 2.1 2x10-Speed Medium Cage
$55.00
or 4 payments of $13.75 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH79
$89.00 $69.00
or 4 payments of $17.25 with
Info
Shimano Deore Shadow RD-M5100-SGS 1x11 Rear Derailleur
$85.00
or 4 payments of $21.25 with
Info
Shimano Front Derailleur FD-R770 10-Speed 31.8 Clamp for Flat-Bar Shifter To Roa
$65.00
or 4 payments of $16.25 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH266
$75.00
or 4 payments of $18.75 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH243
$70.00
or 4 payments of $17.50 with
Info


