Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH283
WMDH-283
Description
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH283
Specifications
| SKU | 210000001256 |
| Barcode # | 811079022912 |
| Brand | WHEELS MANUFACTURING |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.241m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.343m |
| Unit Of Measure | EACH |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought ...
$10.00
or 4 payments of $2.50 with
Info
Ventura Mudguard Set 26-28Inch Front&Rear
More From This Category
$85.00
or 4 payments of $21.25 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH244
$19.95
or 4 payments of $4.99 with
Info
Pulley Wheel Set Shimano RD-M7000-11 SET SLX
$80.00
or 4 payments of $20.00 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH375
$70.00
or 4 payments of $17.50 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH108
$55.00
or 4 payments of $13.75 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH54
$70.00
or 4 payments of $17.50 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH174
$70.00
or 4 payments of $17.50 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH117
$60.00
or 4 payments of $15.00 with
Info


