Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH108
WMDH-108
Description
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH108
Specifications
| SKU | 210000001216 |
| Barcode # | 836572006290 |
| Brand | WHEELS MANUFACTURING |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.241m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.343m |
| Unit Of Measure | EACH |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought ...
$720.00 $399.00
or 4 payments of $99.75 with
Info
Apollo Trace 10 Men's & Women's
More From This Category
$60.00
or 4 payments of $15.00 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH23
$135.00
or 4 payments of $33.75 with
Info
Shimano Rear Derailleur RD-R7000-SS 11-Speed Short Cage Black
$85.00
or 4 payments of $21.25 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH420
$60.00
or 4 payments of $15.00 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH164
$75.00
or 4 payments of $18.75 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH21
$65.00
or 4 payments of $16.25 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH58
$65.00
or 4 payments of $16.25 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH15
$70.00
or 4 payments of $17.50 with
Info

