Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH15
WMDH-015
Description
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH15
Specifications
| SKU | 210000001166 |
| Barcode # | 836572002674 |
| Brand | WHEELS MANUFACTURING |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Shipping Cubic | 0.001500000m3 |
| Unit Of Measure | Each |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$60.00
or 4 payments of $15.00 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH23
$135.00
or 4 payments of $33.75 with
Info
Shimano Rear Derailleur RD-R7000-SS 11-Speed Short Cage Black
$85.00
or 4 payments of $21.25 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH420
$60.00
or 4 payments of $15.00 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH164
$75.00
or 4 payments of $18.75 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH21
$65.00
or 4 payments of $16.25 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH58
$70.00
or 4 payments of $17.50 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH112
$60.00
or 4 payments of $15.00 with
Info

