Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH244
WMDH-244
Description
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH244
Specifications
| SKU | 210000001250 |
| Barcode # | 811079021786 |
| Brand | WHEELS MANUFACTURING |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.241m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.343m |
| Unit Of Measure | EACH |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$70.00
or 4 payments of $17.50 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH185
$25.00
or 4 payments of $6.25 with
Info
Derailleur Pulley Wheels Bikelane 11t
$75.00
or 4 payments of $18.75 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH74
$95.00
or 4 payments of $23.75 with
Info
Shimano Rear Derailleur Deore RD-M5120-SGS 10/11-Speed
$50.00
or 4 payments of $12.50 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH02
$75.00
or 4 payments of $18.75 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH251
$125.00
or 4 payments of $31.25 with
Info
SRAM Rear Derailleur Rival 22 11-Speed Short Cage
$85.00
or 4 payments of $21.25 with
Info

