Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH321
WMDH-321
Description
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH321
Specifications
| SKU | 210000001260 |
| Barcode # | 811079024572 |
| Brand | WHEELS MANUFACTURING |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.241m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.343m |
| Unit Of Measure | EACH |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$135.00
or 4 payments of $33.75 with
Info
SRAM Rear Derailleur GX Type 2.1 2x10-Speed Medium Cage
$60.00
or 4 payments of $15.00 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH116
$55.00
or 4 payments of $13.75 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH70
$89.00 $69.00
or 4 payments of $17.25 with
Info
Shimano Deore Shadow RD-M5100-SGS 1x11 Rear Derailleur
$70.00
or 4 payments of $17.50 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH91
$199.00
or 4 payments of $49.75 with
Info
Shimano Deore XT Rear Derailleur RD-M786 Shadow+ Long Cage 10-speed - Black
$125.00
or 4 payments of $31.25 with
Info
SRAM Rear Derailleur Rival 22 11-Speed Short Cage
$50.00
or 4 payments of $12.50 with
Info

