Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH38
WMDH-038
Description
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH38
Specifications
| SKU | 210000001181 |
| Barcode # | 836572005118 |
| Brand | WHEELS MANUFACTURING |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Shipping Cubic | 0.001500000m3 |
| Unit Of Measure | Each |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought ...
$55.00
or 4 payments of $13.75 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH79
More From This Category
$55.00
or 4 payments of $13.75 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH110
$60.00
or 4 payments of $15.00 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH20
$199.00
or 4 payments of $49.75 with
Info
Shimano Deore XT Rear Derailleur RD-M786 Shadow+ Long Cage 10-speed - Black
$80.00
or 4 payments of $20.00 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH26
$75.00
or 4 payments of $18.75 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH429
$65.00
or 4 payments of $16.25 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH10
$50.00
or 4 payments of $12.50 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH25/52
$70.00
or 4 payments of $17.50 with
Info

