Brake Cable Set Shimano XTR Black
Y80098090
Description
Brake Cable Set Shimano XTR for Mountain Bike Black
Specifications
| SKU | 210000000479 |
| Barcode # | 4524667073406 |
| Brand | SHIMANO |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.241m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.343m |
| Shipping Cubic | 0.008266300m3 |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought ...
$15.95 $6.95
or 4 payments of $1.74 with
Info
Pedals Non Slip Ball Bearing 9/16 Inch
$6.00
or 4 payments of $1.50 with
Info
Bike Lock Cable 15Mmx850Mm With Two Keys Bulk Packed In Polybag
$55.00
or 4 payments of $13.75 with
Info
Shimano Di2 Electric Wire EW-SD50 500mm
$35.00
or 4 payments of $8.75 with
Info
Disc Brake Rotor Tektro 6-Bolt 140mm
$40.00
or 4 payments of $10.00 with
Info
Bottom Bracket Shimano BB-UN300 68x107mm (Crank bolts NOT included)
More From This Category
$45.00
or 4 payments of $11.25 with
Info
Shimano Di2 Electric Wire EW-SD50 650mm
$40.00
or 4 payments of $10.00 with
Info
Brake Cable Set Shimano MTB Black
$45.00
or 4 payments of $11.25 with
Info
Shimano Di2 Electric Wire EW-SD50 750mm
$225.00
or 4 payments of $56.25 with
Info
Promax Inner Brake Cables Stainless For Road
$55.00
or 4 payments of $13.75 with
Info
Shimano Di2 Electric Wire EW-SD50 800mm
$199.00
or 4 payments of $49.75 with
Info
Shimano Dura-Ace Di2 Junction Unit (A) SM-EW90-a
$65.00
or 4 payments of $16.25 with
Info
Shimano Di2 Electric Wire EW-SD50 1200mm
$65.00
or 4 payments of $16.25 with
Info

