PRO Seatpost Clamp 28.6mm
PRAC0060
Description
PRO Seatpost Clamp 28.6mm
Specifications
| SKU | 210000001665 |
| Barcode # | 8717009332026 |
| Brand | PRO |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.241m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.343m |
| Shipping Cubic | 0.008300000m3 |
| Unit Of Measure | EACH |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought ...
$35.00 $20.00
or 4 payments of $5.00 with
Info
Had Smart Multifunctional Headwear Army Grey Army Grey
$6.00
or 4 payments of $1.50 with
Info
Pump Mini 2 Stage With Bracket Fits Presta/Schrader Valves Via Velo Brand
More From This Category
$70.00
or 4 payments of $17.50 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH120
$68.00
or 4 payments of $17.00 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH22
$55.00
or 4 payments of $13.75 with
Info
Shimano Disc Brake Pads N03A-RF Resin With Fins (1 Pair)
$225.01
or 4 payments of $56.25 with
Info
Chainring Shimano FC-6800 11-Speed 50T For 50-34T
$40.00
or 4 payments of $10.00 with
Info
Pedal Cleats Shimano SM-SH10 SPD-SL Fixed Mode Red
$70.00
or 4 payments of $17.50 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH185
$65.00
or 4 payments of $16.25 with
Info
Chain Shimano CN-E6070 9-Speed for Steps (E-Bike)
$99.00
or 4 payments of $24.75 with
Info



