Shimano Rear Derailleur Deore RD-M6000-SGS 10-Speed Long Cage
IRDM6000SGS
Description
Shimano Rear Derailleur Deore RD-M6000-SGS 10-Speed Long Cage
Specifications
| SKU | 210000002714 |
| Barcode # | 4524667413257 |
| Brand | SHIMANO |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.241m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.343m |
| Shipping Cubic | 0.008300000m3 |
| Unit Of Measure | EACH |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought ...
$10.00
or 4 payments of $2.50 with
Info
Waterbottle Alloy 500Ml Silver/Black
More From This Category
$70.00
or 4 payments of $17.50 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH160
$65.00
or 4 payments of $16.25 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH266
$60.00
or 4 payments of $15.00 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH13
$199.00
or 4 payments of $49.75 with
Info
Shimano Deore XT Rear Derailleur RD-M786 Shadow+ Long Cage 10-speed - Black
$55.00
or 4 payments of $13.75 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH54
$55.00
or 4 payments of $13.75 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH79
$50.00
or 4 payments of $12.50 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH05
$60.00
or 4 payments of $15.00 with
Info


