SRAM/Avid Disc Brake Pads for BB5 Organic/Steel (1 Pair)
11.5369.300.500
Description
SRAM/Avid Disc Brake Pads for BB5 Organic/Steel (1 Pair)
Specifications
| SKU | 210000000327 |
| Barcode # | 765250693005 |
| Brand | SRAM |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.241m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.343m |
| Shipping Cubic | 0.008300000m3 |
| Unit Of Measure | EACH |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought ...
$75.00
or 4 payments of $18.75 with
Info
Handlebar Road PRO LT Compact 31.8x44cm
$15.00
or 4 payments of $3.75 with
Info
Maxxis Tyre Levers (Set of 2 levers)
$40.00
or 4 payments of $10.00 with
Info
Bottom Bracket Shimano BB-UN300 68x117.5mm (Crank bolts NOT included)
More From This Category
$3.00
or 4 payments of $0.75 with
Info
Promax Cable And Outer Casing Brake
$22.00
or 4 payments of $5.50 with
Info
Shimano Disc Brake Pads L05A-RF Resin With Fins (1 Pair)
$35.00
or 4 payments of $8.75 with
Info
Shimano Brake Pads V-Brake BR-M770 XT (1 Pair)
$15.00
or 4 payments of $3.75 with
Info
Brake Lever Hoods for Vintage Aero Levers Bikelane
$19.95 $15.00
or 4 payments of $3.75 with
Info
Shimano Disc Brake Pads B05S-RX Resin
$1.00
or 4 payments of $0.25 with
Info
Promax Cable Inner Brake Universal Ends
$90.00
or 4 payments of $22.50 with
Info
Promax Outer Casing For Brake Cables 2P Teflon For 1.6-2.0MM Brake 30M Roll In Display Box.
$48.00
or 4 payments of $12.00 with
Info



