Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH105
WMDH-105
Description
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH105
Specifications
| SKU | 210000001215 |
| Barcode # | 836572006269 |
| Brand | WHEELS MANUFACTURING |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.241m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.343m |
| Unit Of Measure | EACH |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$135.00
or 4 payments of $33.75 with
Info
Shimano Rear Derailleur RD-R7000-SS 11-Speed Short Cage Black
$55.00
or 4 payments of $13.75 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH176
$85.00
or 4 payments of $21.25 with
Info
Shimano Front Derailleur FD-R770 10-Speed 31.8 Clamp for Flat-Bar Shifter To Roa
$65.00
or 4 payments of $16.25 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH12
$219.00
or 4 payments of $54.75 with
Info
Shimano Deore XT Rear Derailleur RD-M8000-GS Shadow+ MD Cage 11-speed-Bk
$60.00
or 4 payments of $15.00 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH17
$75.00
or 4 payments of $18.75 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH277
$55.00
or 4 payments of $13.75 with
Info

