Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH162
WMDH-162
Description
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH162
Specifications
| SKU | 210000001239 |
| Barcode # | 836572007792 |
| Brand | WHEELS MANUFACTURING |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.241m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.343m |
| Unit Of Measure | EACH |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$70.00
or 4 payments of $17.50 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH108
$195.00
or 4 payments of $48.75 with
Info
Derailleur Rear Shimano RD-M786 XT 10-Speed GS Medium-Cage Shadow+ Silver
$19.95
or 4 payments of $4.99 with
Info
Pulley Wheel Set Shimano RD-M7000-11 SET SLX
$80.00
or 4 payments of $20.00 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH375
$70.00
or 4 payments of $17.50 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH118
$70.00
or 4 payments of $17.50 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH246
$60.00
or 4 payments of $15.00 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH116
$60.00
or 4 payments of $15.00 with
Info

