Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH20
WMDH-020
Description
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH20
Specifications
| SKU | 210000001171 |
| Barcode # | 836572002728 |
| Brand | WHEELS MANUFACTURING |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Shipping Cubic | 0.001500000m3 |
| Unit Of Measure | Each |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$85.00
or 4 payments of $21.25 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH244
$19.95
or 4 payments of $4.99 with
Info
Pulley Wheel Set Shimano RD-M7000-11 SET SLX
$80.00
or 4 payments of $20.00 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH375
$70.00
or 4 payments of $17.50 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH108
$55.00
or 4 payments of $13.75 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH54
$70.00
or 4 payments of $17.50 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH174
$70.00
or 4 payments of $17.50 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH117
$60.00
or 4 payments of $15.00 with
Info

