Brake Pads Shimano Dura-Ace R55C4 (For alloy rims) 2 Pairs
Y8L298062
Description
Brake Pads Shimano Dura-Ace R55C4 (For alloy rims) 2 Pairs
Specifications
| SKU | 210000000373 |
| Barcode # | 4524667995517 |
| Brand | SHIMANO |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.241m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.343m |
| Shipping Cubic | 0.008300000m3 |
| Unit Of Measure | EACH |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$30.00
or 4 payments of $7.50 with
Info
Brake Pads Koolstop Pro Max 2001 KS-D720
$15.00
or 4 payments of $3.75 with
Info
Shimano Brake Pads BR-M970 V-Brake Inserts (M70R2 for Severe Conditions)
$15.00
or 4 payments of $3.75 with
Info
Brake Lever Hoods for Vintage Aero Levers Bikelane
$35.00
or 4 payments of $8.75 with
Info
Disc Brake Pads G04S Metal With Spring (1 Pair)
$45.00
or 4 payments of $11.25 with
Info
Brake Levers Shimano Alivio BL-T4000 For V-Brake Black
$90.00
or 4 payments of $22.50 with
Info

