Brake Pads Koolstop Pro Max 2001 KS-D720
8544
Description
Brake Pads Koolstop Pro Max 2001 KS-D720
Specifications
| SKU | 210000000361 |
| Barcode # | 760251075317 |
| Brand | KOOL-STOP |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.241m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.343m |
| Shipping Cubic | 0.008300000m3 |
| Unit Of Measure | EACH |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought ...
$29.00
or 4 payments of $7.25 with
Info
Velo 130 Mm Gel D3 Bolt On Grips - White
$699.00 $449.00
or 4 payments of $112.25 with
Info
KHE BARCODE LL 2022/23 20 inch Aluminium BMX only 10.0kg
$85.00 $70.00
or 4 payments of $17.50 with
Info
Chain Shimano CN-M8100 12-Speed Xt 138 Links W/Quick Link
More From This Category
$22.00
or 4 payments of $5.50 with
Info
Shimano Disc Brake Pads L05A-RF Resin With Fins (1 Pair)
$225.00
or 4 payments of $56.25 with
Info
Promax Inner Brake Cables Stainless For Road
$38.01
or 4 payments of $9.50 with
Info
SRAM/Avid Disc Brake Pads Guide/Trail Organic/Steel (1 Pair)
$19.95 $15.00
or 4 payments of $3.75 with
Info
Shimano Disc Brake Pads B05S-RX Resin
$45.00
or 4 payments of $11.25 with
Info
Brake Levers Shimano Alivio BL-T4000 For V-Brake Black
$25.00
or 4 payments of $6.25 with
Info


