Control Lever Hoods Shimano ST-6770
Y6VE98060
Description
Control Lever Hoods Shimano ST-6770
Specifications
| SKU | 210000000807 |
| Barcode # | 4524667011361 |
| Brand | SHIMANO |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.241m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.343m |
| Shipping Cubic | 0.008300000m3 |
| Unit Of Measure | EACH |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought ...
$8.00
or 4 payments of $2.00 with
Info
Bike U-Lock 130Mmx205Mm With Two Keys Bulk Packed In Polybag
$35.00
or 4 payments of $8.75 with
Info
Shimano Disc Brake Pads D03S BR-M8020 Saint/XT Resin (1Pair)
More From This Category
$30.00
or 4 payments of $7.50 with
Info
Brake Pads Koolstop Pro Max 2001 KS-D720
$15.00
or 4 payments of $3.75 with
Info
Shimano Brake Pads BR-M970 V-Brake Inserts (M70R2 for Severe Conditions)
$15.00
or 4 payments of $3.75 with
Info
Brake Lever Hoods for Vintage Aero Levers Bikelane
$35.00
or 4 payments of $8.75 with
Info
Disc Brake Pads G04S Metal With Spring (1 Pair)
$45.00
or 4 payments of $11.25 with
Info
Brake Levers Shimano Alivio BL-T4000 For V-Brake Black
$90.00
or 4 payments of $22.50 with
Info

