PRO Seatpost Clamp 31.8mm
PRAC0061
Description
PRO Seatpost Clamp 31.8mm
Specifications
| SKU | 210000001667 |
| Barcode # | 8717009332033 |
| Brand | PRO |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.241m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.343m |
| Shipping Cubic | 0.008300000m3 |
| Unit Of Measure | EACH |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$39.00 $19.95
or 4 payments of $4.99 with
Info
Pedals BMX Alloy 9/16 Axle with Replaceable Pins
$45.00
or 4 payments of $11.25 with
Info
Headstem X-TASY 6°x25.4x110mm Black Reversible
$129.00 $105.00
or 4 payments of $26.25 with
Info
Cassette Shimano CS-R7100 '105' 12-Speed 11-34
$139.00
or 4 payments of $34.75 with
Info
Shimano Ultegra Cassette Sprocket CS-6800 HG-EV 11speed 11-23T
$75.00
or 4 payments of $18.75 with
Info
Tyre Mitas X-Road 700x38 Gravel Folding TR (Tubeless Ready)
$45.00
or 4 payments of $11.25 with
Info
Wheels Manufacturing Derailleur Hanger DH59
$35.00
or 4 payments of $8.75 with
Info
Tyre Mitas Speedo LT 20x1.9 Folding
$35.00
or 4 payments of $8.75 with
Info



